strzel! Aim to the Future Episode 6 ukaże się w ten weekend. Serial anime oparty na japońskiej mandze Shoot Goal to the Future, wyreżyserowany przez Noriyukiego Nakamurę z Junichi Kitamurą jako asystentem reżysera, Mitsutaką Hirota jako scenarzystą i Yukiko Akiyama jako projektantką postaci, premiera 2 lipca 2022 roku. Legendarny klub piłkarski w Kakegawa High to trenowany przez Atsushi Kamiyę i podąża za nowym zespołem prowadzonym przez Hideto Tsujiego. Kolejna epicka saga kręci się wokół Atsushi Kamiyi jako trenera.

Odcinek 5 Shoot Goal to the Future pokazuje, że Tsuji w końcu ustalił się z Kazamą, Subaru i resztą zespołu. Patrzenie, jak pracują razem jako zespół, jest jak duży ciężar na twoich barkach. Nie ma wątpliwości, że anime wykonuje świetną robotę, utrzymując nas przyklejonych do ekranu.

strzelaj! Cel przyszłego podsumowania piątego odcinka

Po otrzymaniu słowa „Deadline” trener Kamiya zaaranżował mecz treningowy. Kakegawa Weed był trenowany przez byłego wielofunkcyjnego gracza technicznego Kakegawa High Soccer Club, Kazuhiro Hiramatsu. Pomimo posiadania piłki, gracze Kakegawy poczuli ogromną presję, której przeciwnicy mieli przewagę liczebną, pomimo posiadania siebie. Pomimo ostrzeżeń Tsujiego, by był bardziej skoncentrowany, Kazama stracił przejęcie.

Tsuji skonfrontował się z nim i rzucił mu wyzwanie, by lepiej kontrolował piłkę, ale zignorował go. Z piłką w rękach Tsuji wykorzystał swój instynkt i strategie gry na swoją korzyść. Drużyna przybyła w ciągu kilku sekund od zdobycia bramki. W odpowiedzi Hiramatsu nakazał swoim graczom zamknąć Tsuji i użyć taktyki set-ball, aby zdobyć bramkę. Tsuji szybko rozpoznaje sytuację i odpowiednio reaguje. Ich los zostaje uratowany, gdy pęknie odcięcie wody. Kapitan bronił go później, mówiąc, że podjął właściwą decyzję.

zastrzelić! Cel na przyszłość

Podczas przerwy Hiramatsu nakazuje swoim graczom „ucieczkę z grą”, co oznacza – zmiażdżyć swoich przeciwników. Dalej mówi: „Teraz odejdź od gry”, mówiąc, że mogą nigdy nie osiągnąć pełnego potencjału, jeśli będą grać w ten sposób. Zaraz po zakończeniu pierwszej połowy drużyna Kakegawa Weed przeszła na strategię „Flash Pass” opracowaną przez ich trenera. Wkrótce Kakegawa Weed stracił w jednej chwili posiadanie piłki i był bliski zdobycia drugiej bramki, gdy interweniował senpai.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Kakegawa wpada w inne pułapki dla swojego przeciwnika i jego bramkę otrzymuje drugą bramkę. Kazama złamał nogę, próbując się bronić, ale Tsuji i Subaru go wspierają, więc nie musiał siedzieć w meczu. Na początku drugiej połowy Kakegawa wpadł w kolejną pułapkę na swojego przeciwnika i stracił drugiego gola.

nagraj! Cel na przyszłość

Dzięki jedenastu zawodnikom Kakegawa gra w piłkę nożną między graczami. Swoim charakterystycznym stylem, Tsuji uderza piłkę swoim charakterystycznym stylem i zdobywa pierwszego gola dzięki szybkości Subaru i osobistemu systemowi Kamiyi na kontuzjowaną stopę. Akcja kończy się chybionym strzałem, który przelatuje przez Tsujiego, który strzela gola w swoim charakterystycznym stylu. Piłka zatrzymuje się tuż przed linią bramkową, Kazama i Tsuji nurkują do środka i po raz kolejny sięgają po bramki. Z remisem 90-90 gracze Kakegawy robią wszystko, co mogą.

Na krótko przed pełnym czasem Tsuji próbuje ponownie. Uderzyła w poprzeczkę, ale on podbiegł do niej, Kazama tuż za nim. Cała ta sekwencja musi być najbardziej intensywna w całym anime. Pod koniec odcinka, Kamiya i Hiramatsu patrzą na swoje zdjęcia z czasów, gdy grali 11, a Kazama jest sfrustrowany, że nie jest w stanie wygrać. Kamiya zauważa ich wysiłek i zaprasza ich do treningu następnego dnia, ponieważ ani nie wygrywają, ani nie przegrywają.

strzelaj! Celuj w przyszłą datę premiery odcinka 6

nagraj! Aim to the Future Episode 6 Data premiery zaplanowana na 6 sierpnia 2022sobota, 23:30. (czas japoński). Odcinek nosi tytuł Napuritan”.

Gdzie oglądasz zdjęcia? Cel do przyszłego odcinka 6?

Fani mogą oglądać Shoot! Cel w przyszły odcinek 6 dni Crunchy Roll Po premierze możesz obejrzeć poprzedni odcinek Shoot! Cel przyszłego anime.

Przeczytaj też: Lycoris Recoil Episode 6 Data wydania: Nowe ruchy Takiny

Categories: Anime News