Strzelaj! Goal to the Future Episode 6 ma się ukazać w ten weekend. Serial anime oparty na japońskiej mandze Shoot Goal to the Future, wyreżyserowany przez Noriyukiego Nakamurę z Junichim Kitamurą jako asystentem reżysera, Mitsutaką Hirota jako scenarzystą i Yukiko Akiyamą jako projektantką postaci, miała premierę 2 lipca 2022 roku. Legendarny klub piłkarski Kakegawa High jest trenowany przez Atsushi Kamiyę i podąża za nowym zespołem prowadzonym przez Hideto Tsujiego. Kolejna epicka saga dotyczy, na początek, Atsushi Kamiyi jako trenera.

Piąty odcinek Shoot Goal to the Future pokazuje, że Tsuji w końcu dogaduje się z Kazamą, Subaru i resztą zespołu. Patrzenie, jak pracują razem jako zespół, jest jak ciężar z twoich ramion. Nie ma wątpliwości, że anime wykonuje świetną robotę, utrzymując nas przyklejonych do ekranu.

Strzelaj! Goal to the Future Podsumowanie odcinka 5

Po otrzymaniu wiadomości o „terminie” trener Kamiya zaaranżował mecz treningowy. Kakegawa Weed był trenowany przez byłego wszechstronnego gracza technicznego klubu Kakegawa High Soccer, Kazuhiro Hiramatsu. Pomimo posiadania piłki, gracze Kakegawy odczuwali ogromną presję, że ich przeciwnicy mają przewagę liczebną, mimo że sami byli w posiadaniu. Pomimo ostrzeżeń Tsujiego, aby był bardziej skoncentrowany, Kazama stracił posiadanie piłki.

Tsuji skonfrontował się z nim i rzucił mu wyzwanie, by lepiej kontrolował piłkę, ale zignorował go. Z piłką ponownie w rękach, Tsuji wykorzystał swoje instynkty i strategie gry na swoją korzyść. Drużyna przybyła w ciągu kilku sekund od zdobycia bramki. W odpowiedzi Hiramatsu nakazuje swoim graczom zablokowanie Tsujiego i użycie ich taktyki stałych fragmentów, aby zdobyć punkty. Tsuji szybko rozpoznaje sytuację i odpowiednio reaguje. Ich los zostaje uratowany, gdy przerywa przerwa na wodę. Kapitan broni go później, mówiąc, że podjął właściwą decyzję.

Strzelaj! Cel do przyszłości

Podczas przerwy Hiramatsu instruuje swoich graczy, aby „uciekli z grą”, co sugeruje – zmiażdżyć swoich przeciwników. Dalej mówi: „Teraz uciekaj z grą”, mówiąc, że mogą nigdy nie być w stanie osiągnąć swojego pełnego potencjału, jeśli nadal będą grać w ten sposób. Natychmiast po przerwie Kakegawa Weed przeszli na strategię „Flash Pass”, którą opracował ich trener. Wkrótce potem Ziele Kakegawy straciło posiadanie w jednej chwili i prawie traciło drugiego gola, kiedy interweniowali ich senpai.

Po rozpoczęciu drugiej połowy Kakegawa wpada w kolejną pułapkę przeciwnika, tracąc drugi cel. Kazama łamie nogę, próbując się bronić, ale Tsuji i Subaru go wspierają, więc nie musi przesiadywać w meczu. Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy Kakegawa wpadł w kolejną pułapkę przeciwnika, tracąc drugiego gola.

Strzelaj! Goal to the Future

Z powodu ich jedenastu Kakegawa gra w piłkę nożną. W swoim charakterystycznym stylu Tsuji strzela piłkę w swoim charakterystycznym stylu i zdobywa pierwszą bramkę, dzięki szybkości Subaru i osobistym reżimom Kamiyi na kontuzjowaną stopę. Ten akt skutkuje chybionym strzałem, który przeskakuje dla Tsujiego, który strzela gola w swoim charakterystycznym stylu. Piłka zatrzymuje się tuż przed linią bramkową, a Kazama i Tsuji rzucają się do środka, ponownie jednocześnie nawiązując kontakt i zdobywając bramkę. Przy wyniku równym 90-90 gracze Kakegawy dają z siebie wszystko.

Na krótko przed pełnym czasem gry Tsuji próbuje ponownie. Trafia w poprzeczkę, ale on biegnie po nią, a Kazama jest tuż za nim. Cała ta sekwencja musi być najbardziej intensywna w całym anime. W podsumowaniu odcinka, Kamiya i Hiramatsu przeglądają swoje zdjęcia z czasów, gdy grali 11, a Kazama jest sfrustrowany, ponieważ nie byli w stanie wygrać. Kamiya zauważa ich wysiłek i zaprasza ich do treningu następnego dnia, ponieważ nie wygrali ani nie przegrali.

Strzelaj! Goal to the Future Odcinek 6 – data premiery

Strzelaj! Data premiery odcinka Goal to the Future 6 ma ukazać się 6 sierpnia 2022, w sobotę o 23:30 (JST). Odcinek jest zatytułowany „Naporitan”.

Gdzie obejrzeć kręcenie! Goal to the Future, odcinek 6?

Fani mogą oglądać Shoot! Goal to the Future odcinek 6 na Crunchyroll Po premierze możesz obejrzeć poprzedni odcinek Shoot! Anime Goal to the Future.

Przeczytaj też:Lycoris Recoil Episode 6 Data wydania: Nowe ruchy Takiny

Categories: Anime News